info@cenktuncay.com

Teslimat ve İade Şartları

Sitemizde Kredi kartı ile yapılan ödemelerde, bankanız kartınıza onay verdikten sonra yani ödemenin tamamlanmasından sonra satın almış olduğunuz üyelik paketiniz anında hesabınıza yüklenir ve kullanmaya başlayabilirsiniz.

CAYMA HAKKI

WEB SITESI`nden üyelik satın alan KULLANICI satın alma işleminin hemen ardından sadece satın almış olduğu eğitim içeriğine sınırsız bir şekilde ulaşabilmektedir. WEB SITESI`nde sunulan bu hizmet Elektronik ortamda anında ifa edilen hizmetler sınıfına girmektedir. 29188 sayılı Mesafeli Sözleşmeler Yönetmeliği, Cayma Hakkının İstisnalarını belirlemiştir. İlgili yönetmeliğin Madde 15 ve ğ bendedinde; ‘’Elektronik ortamda anında ifa edilen hizmetler veya tüketiciye anında teslim edilen gayrimaddi mallara ilişkin sözleşmeler’’ cayma hakkının istisnaları bölümünde değerlendirmiştir. Bu itibarla KULLANICI 29188 sayılı Mesafeli Sözleşmeler Yönetmeliği gereğince CAYMA HAKKI’nı kullanamaz.

SATIŞ, İADE VE FATURALANDIRMA
A)
WEB SITESI`nden üyelik satın alan kişi, WEB SITESI`nin çalışma prensiplerini öğrenmiş ve isleyişini kabul etmiş sayılır. Bundan dolayı Üyelik satın alındıktan sonra üyelik ücretinin geri iadesi ve iptali mümkün değildir.

B)WEB SITESI`nden üyelik satın alan kişi faturayı English Express Çeviri ve Dil Hizmetleri Şirketinden almayı kabul eder yada kargo ücretini ödemeyi kabul ederse adresine gönderilir.